Інтернет
Калькулятор
Переказ з карти на карту
Банкомати
Головна сторінка  /  Про банк  /  Об`єднання Індустріалбанку з Експрес-Банком

Об`єднання Індустріалбанку з Експрес-Банком

Повідомляємо клієнтам та учасникам Індустріалбанку, що 18.08.2017 рішенням №303 Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України, Індустріалбанку надано дозвіл  на реорганізацію шляхом приєднання Експрес-Банку до Індустріалбанку за спрощеною процедурою відповідно до вимог Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».
 

Питання та відповіді стосовно об`єднання Індустріалбанку та Експрес-банку.

Що передбачає об'єднання?

Об'єднання банків пройде шляхом реорганізації Експрес-банку і приєднання його до Індустріалбанку. Завдяки такій процедурі, відповідно до Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», ми пройдемо процес в більш короткі терміни. Остаточні терміни і план робіт визначено 1 серпня 2017 року на загальних зборах акціонерів банку.

Чи правда, що Експрес-банк буде реорганізовано?

Експрес-банк буде приєднаний до Індустріалбанку, а на базі мережі його відділень будуть створені відділення Індустріалбанку. Клієнти Експрес-банку не відчують жодних змін, окрім підвищення ефективності роботи і якості обслуговування.

Досвід подібного злиття в Індустріалбанку був в 2005 році, коли Індустріалбанк об'єднався з МТ-банком.

Навіщо потрібне об'єднання?

У двох банків - загальні акціонери: Роза Дворецька та Ігор Дворецький. В результаті злиття на ринку з'явиться сильний, надійний банк-лідер, один з найбільших універсальних банків в країні. Після об'єднання акціонери зможуть оптимізувати роботу фінансових установ, використовувати кращий досвід банків і розвинути його для зручності та розширених можливостей клієнтів.

Об'єднання банків дозволить інтегрувати кращі компетенції і досвід співробітників двох фінансових установ. Це дає можливості для розвитку продуктів і послуг, розширення мережі відділень, банкоматів, дистанційних каналів обслуговування, появи технологічних та інноваційних сервісів, а також постійного вдосконалення стандартів обслуговування.

Хто стане власником Індустріалбанку після завершення процедури об'єднання?

Після завершення процедури об'єднання змін у складі акціонерів не планується. Групі акціонерів - Дворецької Розі, Ігорю Дворецькому і Ганні Дворецької - буде належати більше 72% в статутному капіталі Індустріалбанку.
Нагадаємо, що учасниками Індустріалбанку станом на 1 серпня 2017 року є Дворецька Роза (громадянство Ізраїлю, пряма участь - 48,3457%; опосередкована участь-17,1884%); Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Захід-Резерв» (Україна, пряма участь - 17,1884%); Дворецький Ігор (Україна, пряма участь - 3,9979%); Дворецька Ганна (Україна, пряма участь - 0,3946%).

У статутному капіталі Експрес-банку Дворецька Роза і Дворецький Ігор прямо та опосередковано володіють 80,2283% акцій.

Чому об'єднання пройде під брендом Індустріалбанку?

Раніше, в листопаді 2016 року, згідно з рішенням Комітету Національного Банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, була визначена банківська група в складі трьох організацій фінансового ринку: Індустріалбанку, Експрес-банку, страхової компанії «Захід- резерв». Відповідальною особою банківської групи був визначений Індустріалбанк.

Індустріалбанк - один з найстаріших банків України, що працює на ринку країни з 1990 року, і на кінець першого кварталу поточного року за даними НБУ займає 34 місце за розміром загальних активів (2,794 млрд грн).

Що буде відбуватися в процесі об'єднання?

Приєднання Експрес-банку до Індустріалбанку буде проходити як поступовий процес інтеграції банків: на рівні процесів, уніфікації процедур, удосконалення продуктів і сервісів. Все це буде сприяти розвитку кращих практик і використання досвіду двох фінансових установ, а також дозволить сформувати єдину команду професіоналів.

Хто очолить Індустріалбанк?

Головою правління Індустріалбанку залишається Михайло Букрєєв. Склад Правління Банку буде оновлено. До нього увійдуть співробітники Індустріалбанку та Експрес-банку, а саме: Владислав Дідовець, Артем Лазня, Влад Верченко, Інна Завадська.

Як буде функціонувати Експрес-банк і Індустріалбанк найближчим часом?

Банки продовжують працювати в звичайному режимі, як два окремих фінансових установ. Всі існуючі зобов'язання і домовленості і з боку банків, і з боку клієнтів, залишаються в силі і будуть виконані. Процес об'єднання банків збереже рівень послуг, що надаються всім клієнтам, а в перспективі ми отримаємо підвищення якості обслуговування і сервісів.

Що буде з рахунками клієнтів? Депозитами? Чи зміняться ставки, тарифи в зв'язку з цими змінами? Що чекати клієнтам двох банків?

Істотних змін найближчим часом чекати не варто. Наша основна мета - створення єдиного банку-лідера, який стане надійним фінансовим партнером для своїх клієнтів. Банки вже відпрацювали всі процедурно-технологічні моменти організації та супроводу бізнесу. Якщо виникне необхідність, з клієнтами обов'язково зв'яжуться співробітники Банку.

Як можна оперативно отримувати інформацію про об'єднання?

Актуальна інформація про інтеграцію буде доступна на сайтах Індустріалбанку та Експрес-Банку, а також на сторінках банків в соціальній мережі Facebook.