Приватним клієнтам

Ми прагнемо допомогти Вам краще орієнтуватися у світі фінансів та ефективно розпоряджатися своїми грошами.

Юридичним особам
Ми розуміємо, наскільки важлива підтримка вітчизняного підприємництва і робим багато для розвитку бізнесу в Україні.
Новини
23.06.2017
Індустріалбанк представляє вісім тарифних пакетів для ефективного ведення бізнесу. Кожний пакет враховує вимоги та потреби підприємств певного масштабу та виду діяльності - від починаючих підприємств до ОСББ та організацій, що ведуть розрахунки з іноземними партнерами.
 
20.06.2017
З 26 червня 2017 року клієнти - юридичні особи, що обслуговуються в Індустріалбанку, можуть скористатися спеціальним тарифним пакетом з розрахунково - касового обслуговування - "Міжнародний". Він враховує усі потреби експортерів та імпортерів. Обслуговування у рамках пакету "Міжнародний" включає можливість переказів в межах Банку без комісій.
 
13.06.2017
З 1 липня 2017 р. припиняється дія Тарифного пакету "Стартовий"
 
09.06.2017
З 29 червня 2017 рг. вступають в дію зміни до Базових тарифів на розрахунково - касове обслуговування юридичних осіб (крім банків), в т.ч. представництв (у т.ч. установ та організацій, які утримуються з деражвниого та місцевих бюджетів, комунальних підприємств (установ та організацій)
 
06.06.2017
В травні в Запоріжжі пройшла першість з боксу серед юніорів 2001-2002 р.н. Переможці турніру захищатимуть честь міста на обласних змаганнях, а потім спортсмени представлять регіон на Всеукраїнському турнірі по боксу. Традиційно міська першість пройшла під патронатом Віце-президента Запорізької міської федерації боксу, Голови Правління Індустріалбанку Михайла Букрєєва.
 

Всі новини Банку