Інтернет
Депозитний калькулятор
Банкомати

Депозитні вклади

Депозит в Індустріалбанку - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні процентні ставки і надійне збільшення вашого прибутку. Ми пропонуємо зручні і перевірені варіанти збереження і примноження ваших коштів, які оптимально відповідають усім вашим потребам. Використовуйте свої заощадження максимально ефективно!

 

Переваги депозитів Індустріалбанку:

- Вигідні відсоткові ставки по депозитах

- Прості і доступні умови

- Безкоштовно Ви отримуєте міжнародну платіжну карту з можливістю перерахування на неї відсотків та суми вкладу після закінчення терміну дії депозитного договору

- до Ваших послуг також можливість скористатися автоматичною пролонгацією на новий термін для депозитів «Стандарт», «Додохний» і «Особливий» без необхідності переоформлення вкладу

- Гарантія повернення вкладів. Депозитні вклади Індустріалбанку захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Свідоцтво учасника ФГВФО №016 вiд 02 вересня 1999 року дає гарантію на відшкодування коштів за вкладами і відсотків за рахунок Фонду. Гарантований розмір повернення вкладу, включаючи відсотки, становить 200 000 гривень.

Депозит «Стандарт» - для отримання максимального доходу, з можливістю поповнення і отримання відсотків в кінці терміну

Депозит «Доходний» - з можливістю поповнення і отримання відсотків щомісяця

Депозит «Скарбничка» - з можливістю поповнення і щоквартальною капіталізацією відсотків

Депозит «Особливий» - з правом поповнення і можливістю дострокового зняття коштів

Депозит "Гаманець" - з правом поповнення, часткового зняття і можливістю дострокового розірвання

 

З умовами безстрокового депозиту "На вимогу" можна ознайомитися, перейшовши у відповідний розділ сайту.

 

Умови недіючих на поточний момент вкладів для клієнтів, які раніше відкрили депозити в рамках депозитних програм "Дбайливий", "Дбайливий +" і "Стандарт +", можна переглянути у відповідних розділах сайту.

 

 

Перейти до розділу