Інтернет
Депозитний калькулятор
Банкомати

Операції в банкоматах

Банкомати Індустріалбанку – це не просто термінали для зняття готівки. В банкоматі Ви також зможете:   

 • Узнати доступний загальний залишок коштів, розмір кредитного ліміту, залишок власних коштів та отримати міні - виписку про десять останніх операцій за карткою та картковому рахунку (1).
   
 • Миттєво переказати грошові кошти з одного карткового рахунку на інший, що є найшвидшим та найнадійнішим спосібом переказу. Переказ здійснюється за умови співпадіння валют карткових рахунків платника та отримувача переказу. Кошти, що переказуються, стають доступними отримувачеві миттєво, після здійснення операції (2).
   
 • Здійснити платіж за раніше зареєстрованими реквізитами. В будь-який зручний для вас час ви можете здійснювати платежі з карткового рахунку на рахунки відкриті як в межах свого банку, так й на рахунки, відкриті в інших банках (погашення кредитів, поповнення депозитних вкладів, сплати за різні послуги, розподілу коштів між своїми рахунками та ін.) Для активації послуги вам необхідно один раз відвідати відділення  банку для подання заяви, в якій вказати реквізити отримувача. При здійсненні платежів на карткові рахунки кошти находять миттєво після закінчення транзакції, платежів на інші рахунки - впродовж наступного банківського дня (2).
   
 • Підключитись до послуги GSM - банкінг (GSM-banking). Тепер у вас немає необхідності відвідувати відділення банку для підключення своєї картки до послуги GSM-банкінг, її можна активувати безпосередньо в банкоматі. Услуга активується негайно після завершення операції в банкоматі, по факту підключення банк відправляє SMS - повідомлення з повідомленням. Також в банкоматі, при необхідності, Ви можете змінити номер мобільного телефону, на який необхідно відправляти SMS - повідомлення (3).
   
 • Поповнити рахунок мобільного оператору Vodafone Україна, Київстар та life:).  Для поповнення необхідно ввести номер мобільного телефону, суму поповнення та підтвердити операцію. Кошти надходять на рахунок мобільного оператора протягом декількох минут після заакінчення транзакції (4). 
 • Підписатись на отримання інформаційних SMS - повідомлень. Вам необхідно надати номери своїх мобільних телефонів до банку, якщо ви бажаєте отримувати від банку новини про послуги, акції, нові продукти. Також за цими номерами банк може негайно з вами зв`язатись для надання допомоги при здійснення операцій з використанням картки (3).
 •  
 • амостійно змінити ПІН - код до платіжної картки на інший (будь-яку чотирьохзначну комбінацію на власний вибір) через пункт меню "заміна ПІН - коду" в банкоматах банку. Услуга доступна фізичним особам. Перез заміной ПІН - коду карта повинна бути активована (тобто за допомогою картки повинна бути здійснена хоча би одна операція із застосуванням старого ПІН - коду). Кількість операцій по заміні ПІН - коду не обмежено.

   

 

Перейти до розділу