hamburger button

Індустріалбанк та Mastercard дарують можливість поринути у новорічні пригоди!

З 20 грудня 2018Banner Winterra1 до 16 січня 2019 року держателі платіжних карток Mastercard® від Індустріалбанку мають можливість виграти квитки на зимове шоу «Winterra. Легенда казкового краю».

У акції беруть участь держателі всіх платіжних карток Mastercard®, крім карток Maestro, які зареєструвалися у програмі Mastercard Більше на сайті bilshe.mastercard.ua. За умовами акції, що більше разів учасники обміняють 10 балів на промосайті, то вищі шанси на виграш.

Шоу відбуватиметься у Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). Подробиці щодо дат та часу проведення шоу ви можете дізнатися в офіційних правилах акції на сайті bilshe.mastercard.ua.


Довідка:

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 21 травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів становить 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!