Приватним клієнтам

Ми прагнемо допомогти Вам краще орієнтуватися у світі фінансів та ефективно розпоряджатися своїми грошами.

Юридичним особам
Ми розуміємо, наскільки важлива підтримка вітчизняного підприємництва і робим багато для розвитку бізнесу в Україні.
Малому бізнесу

 

Ми пропонуємо якісні рішення для ведення успішного малого бізнесу.

Новини
22.06.2016
18 червня завершився церемонією нагородження переможців Чемпіонат України по пожежно-прикладному спорту, що проходив в Запоріжжі. Офіційним партнером спортивної події виступив ІНДУСТРІАЛБАНК.
 
21.06.2016
В середу 15 червня 2016 року газета "Бізнес" провела урочисту церемонію нагородження переможців опублікованого напередодні рейтингу "Фінансовий Оскар 2015". За підсумками проведеного дослідження nf оцінки незалежних експертів ІНДУСТРІАЛБАНК отримав перше місце в номінації "Регіональний лідер".
 
16.06.2016
Для гостей та жителів Львова MasterCard® приготував нову акційну пропозицію, яка дійсна для держателів платіжних карток MasterCard Gold, Platinim, World, World Elite від ІНДУСТРІАЛБАНКу.
 
10.06.2016
Рейтингове агентство "IBI-rating" за сприяння Професійної асоціації корпоративного управління провело дослідження якості корпоративного управління у банках України.
 
09.06.2016
З 13 по 18 червня 2016 р. в Запоріжжі пройде Чемпіонат України по пожежно-прикладному спорту. Офіційним партнером цієї масштабної спортивної події виступить ІНДУСТРІАЛБАНК.
 

 

 

 

Поповнюйте мобільні рахунки
в касах та банкоматах ІНДУСТРІАЛБАНКу

 

 

Всі акції та пропозиції