hamburger button

Сплачуйте миттєво
з Apple Pay

Миттєві безконтактні розрахунки

terminal
phone

Як підключити
Apple Pay

Додаємо картку на iPhone

Відкрийте Гаманець і натисніть plus_ico

Наведіть камеру гаджета так, щоб Ваша Visa Індустріалбанку опинилась у рамці та відскануйте її лицеву сторону. Або введіть всі дані вручну і після цього натискайте «Далі».

Дотримуйтеся інструкцій, які будуть з’являтися на екрані. Якщо система запросить додати картку, яку ви використовуєте з iTunes, картки на інших пристроях, чи картки, які ви нещодавно видалили, оберіть їх, а потім введіть код безпеки картки, яку обрали.

Натисніть «Далі». Банк перевірить інформацію і вирішить, чи можете ви використовувати вашу картку з Apple Pay. Якщо банку потрібно більше інформації для підтвердження картки, система попросить ввести додаткові дані, для цього на екрані з’являться необхідні підказки.

Після того, як банк підтвердить вашу картку, натисніть Далі. Ваш Apple Pay готовий до використання.

terminal2

Як користуватися
Apple Pay?

При наявності пристрою iPhone можна використовувати Apple Pay усюди, де є безконтактні термінали, позначені символом: nfc_ico
За допомогою Apple Pay можна розраховуватись в магазинах, ресторанах, таксі, торгівельних автоматах і багатьох інших місцях.

Оплата через iPhone з Touch ID

Щоб використати вашу картку Visa за замовчуванням, покладіть палець на датчик Touch ID.
Утримуйте верхню частину iPhone на відстані декількох сантиметрів від безконтактного пристрою зчитування, доки на дисплеї не з’явиться надпис «Готово» з галочкою.

Оплата через iPhone з Face ID

Щоб використати вашу картку Visa за замовчуванням, натисніть два рази на бокову кнопку, потім подивіться на iPhone для проходження аутентифікації за допомогою Face ID або введіть пароль.
Утримуйте верхню частину iPhone на відстані декількох сантиметрів від безконтактного пристрою зчитування, доки на дисплеї не з’явиться надпис «Готово» з галочкою.
ico1

Це швидко
і зручно

Сплачуйте миттєво та
безконтактно – смартфон
завжди під рукою!

ico2

Безпека і
конфіденційність

Кожна транзакція
авторизується завдяки унікальному
одноразовому коду!

ico3

Працює
оффлайн

Apple Pay не потребує
підключення до інтернету.

Q&A

 • На яких пристроях працює Apple Pay?

  Додаток Wallet (Apple Pay) доступний для iPhone (версія 6 і вище), MacBook Pro, iPad або розумного годинника Apple Watch, скачувати та встановлювати додаток не потрібно.

 • Яку картку я можу підключити до Apple Pay?

  Ви можете підключити будь-яку платіжну картку Visa від Індустріалбанку

 • Як підключити картку Visa Індустріалбанку?

  Відкрийте додаток Wallet. Тисніть «+», а потім «Продовжити». Відскануйте лицьову сторону картки за допомогою камери або введіть всі дані вручну. Погодьтесь з умовами використання та введіть код підтвердження, отриманий в СМС. З легкістю сплачуйте з Apple Pay.

 • Скільки карток Visa від Індустріалбанку я можу підключити?

  Усі присторої з легкістю підтримують 8 карток одночасно. На пристрої Apple Watch Series 3 або більш пізні моделі, а також iPhone 8, iPhone 8 Plus, або більш пізні моделі можна додати до 12 карток з розрахунку на пристрій.

 • Як сплачувати з Apple Pay?
  У магазині:

  IPhone 6 і вище:
  Піднесіть IPhone до терміналу, приклавши палець до Touch ID.

  iPhone Х:
  Двічі клацніть бокову кнопку. Дочекайтесь поки Face ID розпізнає ваше обличчя. Після цього піднесіть телефон до терміналу.

  Apple Watch:
  Два рази натисніть на бокову кнопку і прикладіть годинник до терміналу.

  В Інтернеті:

  Для оплати покупок онлайн оберіть Apple Pay у якості способу розрахунку і утримуйте палець на Touch ID або скористайтеся Face ID.

 • Чи безпечний розрахунок з Apple Pay?

  Абсолютно. Коли ви розраховуєтесь з Apple Pay, в транзакції бере участь не номер вашої картки, а номер токена – цифрове значення, яке було присвоєно вашій картці при її додаванні у платіжний додаток Wallet.

  Apple також не має доступу до інформації про транзакції або картки.

  Не потрібно завантажувати сторонніх додатків, щоб користуватись Apple Pay – Wallet завжди у вашому гаджеті.

 • Що робити якщо девайс з Apple Pay загубився?

  Зайдіть у iCloud, щоб самостійно видалити чи призупинити дію цифрової версії карти. Або зверніться до служби підтримки Індустріалбанку і ми призупинити дію цифрового аналогу вашої картки. Вам не потрібно блокувати вашу платіжну картку!