hamburger button

Операції з цінними паперами та депозитарні послуги

Індустріалбанк має багаторічний досвід роботи на ринку цінних паперів та ліцензії на здійснення дилерської та брокерської діяльності. Для операцій на фондовому ринку обирайте для себе надійний супровід.

Докладніше

Індивідуальні сейфи

Індивідуальний сейф - це надійний та зручний засіб збереження грошових і матеріальних цінностей. Послуга доступна у Запоріжжі, Києві, Харкові,  Дніпрі, Кременчузі, Львові, Сумах, Горішніх Плавнях.

Докладніше

Системи дистанційного обслуговування

Інтернет-банкінг для бізнесу дає можливість управляти вашими рахунками в Індустріалбанку та отримувати всю поточну інформацію про рух коштів по рахунках, не виходячи з офісу. Онлайн система спрощує роботу з банком та істотно заощаджує час і гроші.

Докладніше

Еквайрінг

Зручна послуга прийому оплати за товари і послуги для підприємств за допомогою терміналів. Ідеально підходить всім видам бізнесу, що бажають збільшити обсяги продажів за рахунок розширення можливостей з прийому розрахунків від покупців. Еквайрінг від Індустріалбанку — це миттєве зарахування коштів на розрахунковий рахунок підприємства і поліпшення якості обслуговування клієнтів.

Докладніше

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!