hamburger button

Нове звернення

За бажанням Ви можете залишити повідомлення на умовах анонімності. Однак, якщо ви вкажете свої ідентифікаційні та контактні дані, ми повідомимо вам про результати перевірки вашої інформації.
Поля, відмічені символом * обов'язкові для заповнення.
Повідомлення буде розглянуто, якщо приводиться в ньому інформація стосується конкретного особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Повідомлення, заповненого з метою вирішення особистих конфліктів з посадовими особами банку, не розглядатиметься. Повідомлення, що містить оскарження та оскорблення, дискредитацію посадових осіб та працівників Банку, вносить за собою відповідальність, передбачене чинним законодавством України.
Повідомлення, отримані за допомогою Лінії довіри, не розглядаються в контексті Закону України "Про звернення громадян".
Я, як суб'єкт персональних даних, без обмежень та обмежень, надаю згоду:
- на зберігання, обробку та використання АКБ "Індустріалбанк" моїх особистих даних з метою надання банківських послуг, а також надання/пропозиція мені інших послуг;
- на передачу АКБ "Індустріалбанк" з правом обробки та використання моїх особистих даних третіми особами, які включені АКБ "Індустріалбанк" на договірній основі в процес обслуговування клієнтів, а також повернення заборгованості клієнтів перед АКБ "Індустріалбанк".
Обсяг моїх персональних даних, оброблюваних в базі персональних даних АКБ "Індустріалбанк", визначається АКБ "Індустріалбанк" у відповідності до вимог діючої законодавчої бази України.
Купити:
Продати: