hamburger button

Корпоративне управління

Система корпоративного управління Індустріалбанка відповідає діючому законодавству України. Проте найважливішим для побудови сучасної управлінської моделі було вивчення міжнародної практики та адаптація її в банку. Саме це забезпечує ефективне управління бізнесом та раціональне використання ресурсів для досягнення стратегічних цілей та задоволення інтересів акціонерів, співробітників, клієнтів та інших стейкхолдерів банку.

Кодекс корпоративного управління ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА АКЦІОНЕРНОГО КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ІНДУСТРІАЛБАНК» 2022 р. (pdf, 151 Kb)

Процеси та процедури управління банку структуровані таким чином, щоб забезпечити дотримання всіх законів, норм і правил, та створити оптимальні умови для прийняття далекоглядних та відповідальних рішень.

Невпинне підвищення рівня корпоративного управління, без сумнівів, важлива для бізнесу, проте воно було б неповним без розвитку корпоративної культури. Адже людський ресурс - найцінніший серед усіх.

Ми публікуємо у відкритому доступі внутрішній Кодекс корпоративної етики (Додаток No 1, Додаток No 2, Додаток No 4 (Doc)), а також іншу інформацію, яка стосується корпоративного управління. Ми відкриті до діалогу! Звертайтеся до нас із Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» проголошує, що його працівники та керівники керуються принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції і вживають всі передбачені законодавством заходи щодо запобігання, виявлення та протидії корупції.

Антикорупційна програма АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК».

Корпоративний секретар

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!