hamburger button

До уваги позичальників Індустріалбанку

Згідно з "Умовами проведення реструктуризації кредитів фізичних осіб, наданих в іноземній валюті на придбання нерухомого майна" та додатковою угодою до договору кредитного (фізичних осіб на придбання нерухомості/на споживчі цілі під заставу нерухомості) (далі - Договір), укладеною між Позичальником та Банком (Далі - Сторони) в день проведення реструктуризації кредиту,   за користування кредитом (його частиною) у гривні за період з 01 серпня 2019р. включно по день повного виконання зобов‘язань за цим Договором сплачуються проценти у такому розмірі:

річна процентна ставка у розмірі українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб у гривні (для депозитів на 12 місяців), розрахованого на 01.07.2019р. за даними агентства "Thomson Reuters",  плюс 4 проценти річних, але в будь-якому випадку не менше розміру процентної ставки, зазначеної у п.1.2.2. цього Договору, та не більше подвійного розміру ставки, зазначеної у п.1.2.2. цього Договору.

Конкретний розмір процентної ставки за цим Договором, що буде розрахований згідно з п.1.2.3. цього Договору та діятиме згідно з домовленістю Сторін з 01.08.2019р., складає 19,58% річних. Український індекс ставок за депозитами фізичних осіб за даними агентства "Thomson Reuters" публікується на офіційному сайті Національного банку України  http://bank.gov.ua


  Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 червня 2019 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. Індустріалбанк входить до ТОП 25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub а до ТОП-15 "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів" за рейтингом агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!