hamburger button

Industrial24 оновлення: 10 вересня 2019 року з 10:00 по 11:00

Industrial24 NFC PrepaidШановні клієнти! Будь ласка, зверніть увагу, що 10 вересня 2019 року протягом години з 10:00 до 11:00 Індустріалбанк проводить оновлення Industrial24. Просимо утриматися від використання програми у вказаний час.

Кожен день діджитал-команда розробників Індустріалбанку працює, щоб зробити Industrial24 ще більш зручним і корисним у вирішенні Ваших фінансових питань дистанційно - без необхідності візиту до банку! Ми робимо все для того, щоб Ви мали найсучаснішу систему банківського сервісу в будь-який час у будь-якому місці!

Оновлення - важливий етап в реалізації певних покращень, які дозволять вам отримувати якісний банківський сервіс онлайн швидко і впевнено!


Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності! І сподіваємося, що Ви оцінити вдосконалення системи!


  Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 червня 2019 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. Індустріалбанк входить до ТОП 25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub а до ТОП-15 "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів" за рейтингом агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!