hamburger button

Індустріалбанк підтримує розвиток фермерських господарств

Індустріалбанк прийме участь в державній програмі підтримки розвитку фермерських господарств

АКБ «Індустріалбанк» разом з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підписали Меморандум про співробітництво. agro

Меморандум сприяє співпраці у реалізації державної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Сторони домовились про об’єднання зусиль у створенні сприятливих умов у фінансово-кредитному забезпеченні аграріїв.

Метою об’єднання зусиль є реалізація окремих напрямків фінансової підтримки, а саме:

  • Підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції
  • Часткова компенсація вартості сільгосп техніки та обладнання вітчизняного виробництва
  • Фінансова підтримка фермерських господарств
  • Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

Меморандум про співпрацю було підписано в особі Першого Заступника Голови Правління Індустріалбанку Віталія Вікторовича Романчукевича та Міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Ростиславовича Петрашка.Довідка:

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню (реєстраційний номер 36 у Державному реєстрі банків, ліцензія НБУ №126 від 12.10.2011). Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку підтверджена рейтингом незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 17 областях України. Банк входить в ТОП-10 «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів» рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».  За даними НБУ, прибуток банку за 9 місяців 2019 року склала 29,210 млн грн, а чистий процентний дохід - 245,794 млн грн.  Банк забезпечив приріст власного капіталу на 2,32% з початку року. 

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!