hamburger button

Індустріалбанк підтримав фестиваль «На крилах мрій»

14 вересня в історико-культурному комплексі «700-річний Запорізький дуб» відбувся хвилюючий фестиваль творчості для дітей та дорослих з обмеженими можливостями «На крилах мрій». Спонсором заходу виступив Індустріалбанк.

Учасники фестивалю, а серед них були й маленькі вихованці Запорізької спеціальної школи-інтернату «Оберіг», демонстрували свої таланти в п’яти Na krilax mrijномінаціях: вокал, музика, театральне мистецтво, хореографія, декоративно-прикладне мистецтво та художнє мистецтво. Але насправді найважливішим було не те, хто отримає приз за свій виступ, а можливість зібратися разом, проявити себе, поспілкуватися з давніми друзями та знайти нових.

Panasenko na krilaxСвято вдалося. Виступи були дуже щирими та проникливими. Гості були вражені тим, наскільки обдаровані маленькі й великі учасники. А самі учасники набралися хоробрості й сяяли на сцені, мов справжні зірки, та отримували заслужені призи.

«Індустріалбанк — соціально орієнтований банк і ми намагаємось підтримати важливі, творчі заходи, що відбуваються у нашому місті. Дуже символічна для Запоріжжя локація фестивалю, дитячі посмішки, оплески талановитим учасникам — все це дуже хвилює та не залишає байдужим нікого», — розповіла Владислава Панасенко, керівник південної дирекції Індустріалбанку.

Організатором фестивалю «На крилах мрій» виступив Запорізький центр народної творчості при Запорізькій міській раді «Народний дім».


Довідка:

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 24 травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!