hamburger button

В додатку Індустріал24 реалізований fingerprint — вхід за відбитком пальців

Держателі карток Індустріалбанку можуть входити в мобільний додаток Індустріал24 за допомогою сканера відбитків пальців. Оцінити зручність авторизації за відбитком можуть як власники iPhone, так і користувачі пристроїв на Android.

Використовувати під час входу для верифікації відбиток пальця відтепер можуть всі власники смартфонів, обладнаних дактилоскопічним сканером. Для цього потрібно завантажити додаток, авторизуватися і в налаштуваннях дозволити доступ за відбитком пальця. Такий спосіб авторизації захищає дані користувачів від несанкціонованого доступу і робить виконання дій у додатку простішим.

«Сканер відбитків пальців — це швидкий доступ до оплати покупок та інтернет-банкінгу загалом. У користувачів немає потреби постійно вводити пін-код або пароль, щоб увійти в додаток. А найважливіше для власників карток те, що відбиток пальця унікальний, що й забезпечує максимально високий ступінь захисту даних», — зазначила Наталія Калугер, директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку.

З моменту релізу Індустріал24 в App Store та Google Play додаток було інстальовано більше 1 тис. разів. Нагадаємо, що офіційний старт був даний 18 січня 2018 року. Серед перших побажань з розвитку застосунку був вхід за відбитком пальця, яким користувачі iPhone і пристроїв на Android можуть користуватися вже зараз. Надалі команда банку планує реалізувати в Індустріал24 можливість поповнення мобільного телефону, оплати комунальних та інших послуг, а в подальшому і NFC.

Довідка:

Індустріалбанк (м. Запоріжжя), заснований в 1990 році — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 8 грудня 2017 року вкотре отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку налічує 104 відділення у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!