hamburger button

Індустріалбанк пройшов конкурсний відбір Держказначейства України

21 грудня 2017 року в Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Мінфіну України № 1550/31418. Ним затверджено Перелік банків України та умов, на яких банки залучатимуться до касового обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів з видачі готівки за чеками органів Державної казначейської служби України в 2018-2020 рр. Гранична вартість на вищевказане обслуговування становить 0,5% від суми виданої готівки.

«Державна казначейська служба висуває жорсткі вимоги до банків, які залучаються до касового обслуговування за чеками Держказначейства. Ми успішно пройшли конкурсний відбір завдяки стабільності, прозорості роботи, а також чіткому виконанню законодавства і всіх вимог регулятора», — зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Крім Індустріалбанку до Переліку банків також увійшли Приватбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, банк "Восток", банк "Південний" та Мотор-банк.


Довідка:
Індустріалбанк (м. Запоріжжя), заснований в 1990 році — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 8 грудня 2017 року вкотре отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку налічує 104 відділення у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!