hamburger button

Індустріалбанк спільно з MoneyGram запускає новий для України продукт

Account Deposit Prez17 грудня об 10:30 Індустріалбанк проводить прес-конференцію щодо  презентації спільного з MoneyGram продукту, який є унікальним для ринку України. Прес-конференція проводиться командою «Фінансовий клуб».

Індустріалбанк спільно з міжнародною платіжною системою MoneyGram впроваджує новий для ринку України продукт - Account Deposit. Нова послуга дозволить відправнику здійснити грошовий переказ з будь-якої точки світу на поточний банківський рахунок отримувача в будь-якому банку-учаснику системи MoneyGram на території України.

Спікери:

• Євгеній Бутюгін, голова регіону СНД та країн Прибалтики компанії MoneyGram Payment Systems, Inc.
• Олександр Гаркуша, регіональний менеджер в Україні, Молдові та Грузії компанії MoneyGram Payment Systems, Inc.
• Михайло Букрєєв, голова правління Індустріалбанку, член Ради НАБУ
• Віталій Романчукевич, перший заступник голови правління Індустріалбанку
• Богдан Гдичинський, голова Спостережної Ради Індустріалбанку
• Андрій Львов, директор департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанк

Місце проведення: прес-центр інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна», м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а.

Модератором круглого столу виступить керуючий партнер «Фінансового клубу» Руслан Чорний.

Акредитація журналістів за телефоном +38 050 412 48 61 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 


Довідка:
Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню (реєстраційний номер 36 у Державному реєстрі банків, ліцензія НБУ №126 від 12.10.2011). Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку підтверджена рейтингом незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 17 областях України. Банк входить в ТОП-10 «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів» рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг». Банк отримав нагороду "Банк року-2019"  номінації «Банк лідер за надійністю депозитів для юридичних осіб" в межах XI – Всеукраїнського конкурсу  «Банк року - 2019», організатором якого є міжнародний клуб "Банкиръ" За даними НБУ, прибуток банку за 9 місяців 2019 року склала 29,210 млн грн, а чистий процентний дохід - 245,794 млн грн.  Банк забезпечив приріст власного капіталу на 2,32% з початку року. 


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!