hamburger button

Індустріалбанк увійшов до ТОП-25 провідних банків України

Індустріалбанк  посів 23 сходинку у  ТОП-25 провідних банків України у рейтингу порталу Finclub.

Рейтинг був складений на підставі щомісячних даних Національного банку, квартальної та річної звітності, а також внутрішньої інформації банків.  Дослідницька група враховувала дані по більш ніж 120 показникам: за даними про процентні ставки по залученню та розміщенню коштів, за  умовами кредитування, територіальній присутності банків, рівнями використовуваних інформаційних технологій, за гнучкістю підходів до оцінки кредитних ризиків і за рядом інших показників, що характеризують основні напрямки діяльності.

«Результат  діяльності будь-якої компанії – це показник ефективності команди. За цей рік колектив Індустріалбанк пройшов шлях трансформації бізнес-моделі: від оптимізації офф-лайн мережі та структури  -  до удосконалення операційної моделі банку та впровадження й розвитку високотехнологічних сервісів. Лише за рік нашими сервісами скористалися тисячі клієнтів: до  Industrial24_Business  підключилися  близько 300 корпоративних клієнтів, Industrial24 допомагає вирішувати щоденні фінансові питання  майже 12 тисячам користувачів. Довіра – це невід’ємна складова успіху банку, та ми пишаємося тим, що будуємо з клієнтами довгострокові взаємовигідні та партнерські відносини, - коментує Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку,  -   Сьогодення  кидає нові виклики і вимагає дій для розвитку.  Обравши курс на інновації й при цьому підтримуючи наші класичні цінності - відкритість і акцент на побудову тривалих партнерських відносин з клієнтами -  ми прийняли правильне стратегічне рішення, і це визнання - додаткове підтвердження його вірності».

Переглянути рейтинг можна на порталі проекту.


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!