hamburger button

Індустріалбанк увійшов до списку банків-учасників валютних інтервенцій із запитом кращого курсу

Відповідно до критеріїв відбору банків, у валютних інтервенціях шляхом запиту кращого курсу можуть брати участь 20 фінансових установ, які за підсумками попереднього кварталу мали кращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку.

«Після об'єднання з Експрес-Банком в грудні 2017 року, Індустріалбанк взяв курс на посилення позицій на ринку. Рішення НБУ про включення банку до списку учасників валютних інтервенцій із запитом кращого курсу є наслідком реалізації заявленої нами стратегії та продуманої фінансової політики, яку ми ведемо понад 27 років», — зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

Порядок проведення нової форми валютних інтервенцій НБУ затвердив в кінці жовтня 2016 року. Згідно з документом, для проведення такого виду інтервенції НБУ робить запит у банків ціни на купівлю-продаж іноземної валюти через торгово-інформаційні системи (ТІС). Після отримання пропозицій банків НБУ укладає угоду з тим банком, який запропонував найкращу ціну.

Крім Індустріалбанку в другому кварталі 2018 року до списку банків-учасників валютних інтервенцій увійшли: Альфа-Банк, Кредит Дніпро, ІНГ Банк Україна, Глобус, Креді Агріколь Банк, Кредобанк, ОТП Банк, Ощадбанк, Південний, ПриватБанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, Сбербанк, Сітібанк, ТАСкомбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, УкрСиббанк та Укрсоцбанк.


Довідка:
Індустріалбанк (м. Запоріжжя), заснований в 1990 році — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 8 грудня 2017 року вкотре отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!