hamburger button

Індустріалбанк впровадив картку-prepaid та NFC-гаманець у мобільному додатку Industrial24

Відтепер за допомогою додатку Industrial24 можна випустити картку prepaid, оцифрувати її та сплачувати за покупки одним дотиком смартфону — так само просто, як безконтактною карткою. Оновлена версія додатку Industrial24 доступна на PlayMarket з 27 грудня 2018 року. Важливо, що оновленням можуть скористатися всі власники Android-смартфонів, незалежно від того чи є в них рахунок в Індустріалбанку, чи ні. Випуск картки в додатку не потребує не відвідання банку, ні надання паспорту та коду.

Щоб розпочати користуватися гаманцем в Industrial24, потрібно переконатися, що смартфон має функцію NFC, а потім оцифрувати платіжну картку Індустріалбанку в мобільному додатку Industrial24. Як це зробити та як керувати токеном дивіться у ролику.

Romanenko«Наша Digital-команда розробників додатку Industrial24 рада представити клієнтам та всім поціновувачам новітніх трендів оновлену версію програми, яка відповідає усім сучасним вимогам ринку цифрових технологій: картки банку тепер можна оцифровувати в нашому додатку та сплачувати смартфоном в будь-якій торговій точці, використовуючи гаджет замість картки. Також як клієнти, так і не клієнти банку тепер можуть скористатися сервісом з випуску цифрової картки prepaid, яку можна використовувати при розрахунках. Випуск картки здійснюється миттєво в один клік у додатку Industrial24», — прокоментував Сергій Романенко, директор департаменту розробки продуктів та процесів Індустріалбанку.

Індустріалбанк вперше представив мобільний додаток Industrial24 для пристроїв на iOS та Android у січні 2018 року. З моменту появи додатку випущено кілька оновлень додатку і зараз, наприкінці року, банк впровадив NFC-гаманець. Це одна з найочікуваніших користувачами новацій, адже сьогодні NFC-платежі приймають термінали в торгових мережах в Україні та по всьому світові.

Варто додати, що у 2018 році в Україні смартфонами користувалися більше 45% всього дорослого населення, а до 2020 року ця цифра сягне 70%. Серед молоді у віці від 18 до 30 років показник користування смартфонами вже зараз сягнув 85%.


Довідка:

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 21 травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів становить 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!