hamburger button

Інформація для учасників АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

Відповідно до вимог статті 35 Закону України «Про акціонерні товариства», напередодні проведення річних загальних зборів АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК», що скликані на 24.04.2019, наводимо інформацію про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліків учасників, які мають право на участь у річних загальних зборах, а саме – 18 квітня 2019 року:

- Загальна кількість акцій АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК" складає 260 354 350 шт.;

- Загальна кількість голосуючих акцій АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК" складає 255 166 212 шт.


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!