hamburger button

Інформація для позичальників АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

Шановні клієнти!

Маємо повідомити Вам, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19» АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» не буде застосовувати заходи до позичальників споживчих кредитів: штраф, пеню за прострочення платежів по кредитах у період з 01 березня 2020 року по 30 квітня 2020 року.

Підвищені відсоткові ставки у разі невиконання позичальникоми зобов'язань за договорами про споживчі кредити у період з 01 березня 2020 року по 31 травня 2020 року нараховуватися не будуть.

Водночас звертаємо увагу, що проценти за користування кредитом продовжують нараховуватися згідно з умовами кредитних договорів.

 


  Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 червня 2019 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. Індустріалбанк входить до ТОП 25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub а до ТОП-15 "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів" за рейтингом агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!