hamburger button

Перший заступник Голови Правління Віталій Романчукевич представлений колективу Індустріалбанку

«Віталій Романчукевич має значний досвід у банківській справі — понад десять років роботи в Центральному апараті Національного банку України. Це людина слова та діла, і я переконаний, що саме завдяки таким людям відбудеться потужний розвиток нашого банку. Його прихід принесе нову енергію та потужний поштовх для розвитку», — зазначив Віталій Гдичинський, Голова служби Голови Правління Індустріалбанку.

Після знайомства з колективом банку Віталій Романчукевич зазначив: «Індустріалбанк має стійку бізнес-модель та  команду професіоналів високого класу, з якою можна досягти будь-якої мети. Після об’єднання Індустріалбанк отримав потужну платформу для розвитку і наразі наше спільне завдання — динамічний розвиток у всіх регіонах України».

Віталію Романчукевичу 33 роки. У банківській системі він працює з 2007 року, має понад 10-літній досвід роботи в Центральному апараті НБУ. До приходу в Індустріалбанк займав посаду начальника відділу аналізу грошово-кредитного ринку Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ. Є кандидатом економічних наук. Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство», Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ. Також пройшов навчання та здобув практичний досвід в Європейському центральному банку та Об’єднаному Віденському інституті Міжнародного Валютного Фонду.


Довідка:
Індустріалбанк (м. Запоріжжя), заснований в 1990 році — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 8 грудня 2017 року вкотре отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку налічує 104 відділення у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!