hamburger button

Підсумки зборів акціонерів: затвердження звіту за 2018 рік та обрання Наглядової ради

24 квітня 2019 року відбулися збори учасників Індустріалбанку.  Серед основних питань були розглянуті затвердження звітів Наглядової Ради та зовнішнього аудиту за результатами перевірки фінансової звітності за 2018 рік, затвердження річного звіту та результатів діяльності за 2018 рік та прийняття рішення щодо розподілу прибутку. У ході зборів був також затверджений новий склад Наглядової Ради.

Учасники банку затвердили рішення щодо не розподілу прибутку за 2018 рік, а саме залишити нерозподіленим 95% прибутку за 2018 рік, а 5% направити до резервного фонду. Загальна сума прибутку за 2018 рік склала 14,5 млн гривень.

Склад наглядової Ради збільшено на 1 особу, а саме до складу увійшов Романюк Ярослав Михайлович, представник учасника банку ТОВ «ЕКСПРЕСІНВЕСТ», який володіє близько 59,768 тис простих іменних акцій. Докладно з інформацією про Ярослава Романюка можна ознайомитися у розділі Наглядова Рада на корпоративному порталі Індустріалбанку.  Інші члени Наглядової ради залишилися у повному складі, а саме:

  • Гдичинський Богдан Петрович – Голова Наглядовоъ ради, представник учасника банку Дворецької Г.М.
  • Горак Олексій Володимирович, заступник Голови Наглядової ради, учасник банку
  • VERCHENKO VLADISLAV (Верченко Владислав), заступник Голови Наглядової ради, має статус незалежного директора
  • Дворецький Ігор Володимирович, учасник банку
  • Шапкін Леонід Леонідович, представник учасника Банку Абдінова А.Т.
  • Ливинець Владислав Павлович, має статус незалежного директора
  • Огризко Володимир Станіславович, має статус незалежного директора

Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!