hamburger button

Поїздки в Uklon з Mastercard від Індустріалбанку вигідніші

800x600Для держателів платіжних карток  Mastercard від Індустріалбанку,  які користуються послугами перевезення за допомогою онлайн–сервісу Uklon та здійснюють розрахунки за допомогою карток,  є можливість отримати 100 гривень на наступні поїздку.

Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції замовити послугу перевезення за допомогою онлайн-сервісу Uklon та оплатили п’ять поїздок карткою Mastercard® на Веб-сайті або в Мобільному додатку Uklon.  Всі Учасники Акції, які виконали умови – гарантовано отримують Промокод на 100 гривень.

В Акції беруть участь громадяни України, яким виповнилося 18,  та які є держателями карток Mastercard® від Індустріалбанку (окрім карток Maestro®) і які користуються послугою перевезення за допомогою онлайн-сервісу Uklon.

Деталі на www.mastercard.ua та www.uklon.com.ua


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!