hamburger button

Привітання з Різдвом Христовим та Новим роком 2020!

Шановні клієнти, партнери, колектив та акціонери Банку!

Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим роком 2020!

 

Bukreev s sait min

Дякую Вам за довіру і сподіваюсь, що прийдешній  рік стане роком добрих змін та ефективних рішень! Щиро бажаю Вам всебічного зростання та поглиблення нашої співпраці. Нехай сяйво різдвяних зірок дарує Вам нові задуми, мир та впевненість у майбутньому, а 2020 рік перевершить найкращі сподівання!

Доброго здоров’я, щедрої долі, родинного затишку та щасливого року!

Щиро бажаю, щоб у Вашому серці горів вогонь оптимізму, було бажання працювати і творити. Злагоди, щастя, добробуту та лише спокійного й мирного майбутнього!

З повагою, Михайло Юрійович Букрєєв

Голова Правління Індустріалбанку


Довідка:

Індустріалбанк  - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Показник достатності регулятивного капіталу Індустріалбанку складає 39,16%. Банк має ліцензію депозитарної установи та надає послуги із відкриття рахунків у цінних паперах  і обслуговування обігу паперів. Банк працює на валютному та форексному ринках, активно обслуговує зовнішньо-економічну діяльність своїх клієнтів та розвиває документарний бізнес. 

Незалежне  агентство «Кредит-Рейтинг» у грудні 2019 році підтвердило рейтинг банку на рівні uaАА з прогнозом «стабільний».  Банк також входить до ТОП-25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub та до ТОП-10 "Рейтингу надійності банківських депозитів" за версією агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).

 

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!