hamburger button

Розкішний відпочинок з Mastercard Platinum від Індустріалбанку

Для держателів платіжних карток  Mastercard Platinum  від Індустріалбанку,  які зареєстровані на Mastercard Більше Black, є можливість виграти розкішний відпочинок, обмінявши 10 балів на участь у розіграші! Обмінюйте преміальні бали та беріть участь у розіграші ваучерів на відпочинок у найбільш ексклюзивних SPA-центрах України та Балтії.

З 1 липня по 31 липня розігруються ваучери на 3 ночі в готелі Esperanza Resort&SPA (в Литві) та в Mirotel Resort&SPA (в Трускавці) на Mastercard Більше Black. Поєднайте вишуканий відпочинок та оздоровлення під фаховим наглядом у кращих готелях!

Крім того, в каталозі для всіх учасників Mastercard Більше Black  доступні інші пропозиції від готелів з гарантованими знижками:

  • Знижка 10% на відпочинок та оздоровлення в Chenot Palace Gabala у Азербайджані. Пропозиція діє до 31 грудня 2019 року.
  • Знижка 15% на проживання в готелі Excelsior Hotel Gallia в Мілані. Пропозиція діє до 31 грудня 2019 року.
  • Знижка 10% на номери в Mirotel Resort&Spa у Трускавці. Пропозиція діє до 31 грудня 2019 року.

Деталі — за посиланням: bilshe.mastercard.ua

MC Toolkit EMail 970x600


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 червня 2019 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. Індустріалбанк входить до ТОП 25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub а до ТОП-15 "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів" за рейтингом агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!