hamburger button

Шановні клієнти-держателі платіжних карток Індустріалбанку!

Будь ласка, зверніть увагу, що 6 серпня 2019 з 23:00 до 2:00 7 серпня 2019 року Індустріалбанк проводить оновлення програмного забезпечення.  Протягом цього часу можливі відмови в роботі карткової системи, тож просимо утриматися від використання платіжних карток у цей час.

Оновлення - важливий етап у впровадженні нових можливостей та систем захисту, які дозволять вам отримувати якісний банківський сервіс  швидко і впевнено!

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності!


  Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 червня 2019 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. Індустріалбанк входить до ТОП 25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub а до ТОП-15 "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів" за рейтингом агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!