hamburger button

В Канни! На кінофестиваль! З Mastercard Platinum від Індустріалбанку!

Держателі платіжних карток MasterCard Platinum від Індустріалбанку можуть виграти «Подорож на Каннський кінофестиваль (м. Канни, Франція) на двох»! Така можливість є головним призом акції в межах проекту  «Mastercard Більше». Акція триватиме з 15 лютого до 5 квітня 2019 року.

MC 2019 KannePromo Land 940x465

У акції можуть взяти участь всі платіжні картки Mastercard Platinum від Індустріалбанку, що зареєстровані в програмі Mastercard Більше. Зареєструватися в програмі дуже легко на  сайті bilshe.mastercard.ua.

Розраховуючись платіжною карткою кожен зареєстрований держатель картки отримує бали  - при здійсненні оплати на суму від 50 грн або більше одним чеком. Кожна така транзакція дорівнює 1 балу. По 1 балу також накопичується при розрахунку карткою в метрополітені, фунікулері, швидкіснім трамваї міста Київ.

А далі достатньо обміняти накопичені 10 балів  на можливість взяти участь у розіграші подорожі в Канни. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів.

Головний приз враховує вартість авіапереліту Київ (Україна) – Ніцца (Франція) – Київ (Україна), трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (Канни, Франція); проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок; квитки на відвідування показу одного фільму згідно з програмою Каннського фестивалю 2019 року.


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

 

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!