hamburger button

Відпочинок з преміальними Visa від Індустріалбанку у Грузії

georgiaДля держателів преміальних платіжних карток  Visa  від Індустріалбанку є можливість подорожувати з ще більшим задоволенням – адже для них безліч знижок у кращих закладах Грузії!

Незважаючи на те, що вже минуло 65% літа, попереду ще цілий серпень та оксамитовий сезон! Для тих, хто ще не визначився з відпусткою, ми пропонуємо відвідати Грузію. Адже окрім природного, культурного та гастрономічного розмаїття, що пропонує Грузія, для держателів карток Visa Infinite, Platinum та Gold від Індустріалбанку  існує ціла низка привабливих пропозицій у готелях, ресторанах та локальних крамницях:

  • до - 15 % комфортабельне розміщення в готелі Borjomi Likani
  • до - 10 % страви національної кухні в ресторані Mandarini
  • до - 10 % розваги в центрі Kopala
  • до - 15 % дизайнерський одяг в Matériel
  • до - 10 % автентичні образи в Samoseli Pirveli
  • до - 5 % ювелірні прикраси в Zarapxana.

Пропозиція актуальна з 24 липня 2019 по  31 грудня 2019 року.

Неймовірна Грузія чекає на Вас - адже тут є все, що потрібно: гори, море, унікальна культура, чудова кухня та гостинні люди.


  Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 червня 2019 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Індустріалбанк є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. Індустріалбанк входить до ТОП 25 провідних банків України за рейтингом порталу Finclub а до ТОП-15 "Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів" за рейтингом агенства "Стандарт-Рейтинг" (Україна).


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!