hamburger button

Ви мрієте про надзвичайні подорожі – Індустріалбанк та Visa перевершують ваші сподівання!

Visa travelСкористайтесь справжніми привілеями з карткою Visa Infinite від Індустріалбанку. Під час ваших незабутніх подорожей отримуйте -50% вартості поїздок з UBER до аеропортів «Київ» та «Бориспіль» і назад, безкоштовне пакування валізи в міжнародному аеропорту «Бориспіль», а також відвідуйте безкоштовно 6 разів на рік будь-який з понад 1000 бізнес-залів в усьому світі!

Про спеціальні умови та обмеження дізнавайтеся на сайті visa.com.ua. Насолоджуйтесь відпочинком з карткою Visa Infinite від Індустріалбанку.


Довідка:

Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 24 травня 2018 року отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!