hamburger button

З Mastercard Platinum від Індустріалбанку у ритмі джазу!

black 640x480 7Для держателів платіжних карток  Mastercard Platinum від Індустріалбанку,  які здійснюють розрахунки за допомогою карток,  є можливість обміняти 10 преміальних балів на участь в акції з розіграшу одразу 6 квитків на джазовий вечір Олексія Когана у Premier Palace Hotel Kyiv. Для участі у акції необхідно бути зареєстрованим в Mastercard Більше Black.

Джазовий вечір у Premier Palace Hotel Kyiv – це дружній вечір та американська джазова класика у супроводі найавторитетнішого джазмена України  Олексія Когана. У концерті прозвучать свінгові стандарти, балади і блюзи 20 – 50х років. Станьте одним із шести переможців від Mastercard Більше Black й отримайте два квитки на останній концерт у сезоні 23 травня 2019 року лише за 10 балів. Кількість спроб не обмежена, тож що більше разів ви обміняєте 10 балів на участь в акції, то більші ваші шанси на виграш.

Щоб взяти участь в акції: обміняйте 10 преміальних балів на участь в акції. Станьте одним із шести переможців від Mastercard Більше Black та виграйте два квитки на джазовий вечір, що відбудеться 23.05.2019 о 20:00 у Premier Palace Hotel Kyiv.

Деталі — на сайті bilshe.mastercard.ua

Акція діє з 6 травня 2019 до 19 травня 2019 включно. Тож останній тиждень!


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!