hamburger button

З Mastercard від Індустріалбанку до ОАЕ

800x600 N1Для держателів платіжних карток  Mastercard від Індустріалбанку,  які здійснюють розрахунки за допомогою карток,  є можливість обміняти 10 балів на участь в розіграші квитків до ОАЕ від Air Arabia. Для участі у акції необхідно бути зареєстрованим в Mastercard Більше.

Беріть участь в ексклюзивному розіграші 5 пар авіаквитків до ОАЕ від Air Arabia та Mastercard Більше. Накопичити бали, використовуючи картку легко: потрібно здійснити оплату товарів/послуг у торгово-сервісній мережі / мережі Інтернет на загальну суму від 50,00 грн або більше одним чеком, з урахуванням ПДВ, або оплатити проїзд за допомогою Картки в громадському транспорті м. Києва (метрополітен, фунікулер, швидкісний трамвай). Кожна така транзакція дорівнює 1 балу. Накопичені 10 балів обміняти на можливість взяти участь у розіграші Подарунка. Щоб взяти участь в акції: обміняйте 10 преміальних балів на участь в акції. Кількість спроб не обмежена, тож що більше разів ви обміняєте 10 балів на участь в акції, то більші ваші шанси на виграш.

Пропозиція діє з 15 квітня  2019 року 0 до 31 травня 2019 року.

У акції можуть приймати участі держателі всіх карток Mastercard®  від Індустріалбанку (крім карток Maestro), зареєстровані в програмі Mastercard Більше.


Довідка:
Індустріалбанк (м.Київ) - універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям і населенню. Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить в третю групу банків. Фінансова надійність Банку 18 грудня 2018 отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
ІНДУСТРІАЛБАНК є правонаступником всіх прав і обов'язків Експрес-Банку, об'єднання з яким сталося 1 грудня 2017. На сьогодні мережа Банку представлена в 18 областях України.

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!