hamburger button

Заступником Голови Правління Індустріалбанку призначений Олександр Марковський

Йому підпорядковуються Департамент банківських ризиків та його підрозділи, а також Управління з питань інформаційної безпеки. Олександр Марковський є членом Правління Банку і продовжить виконувати свої обов’язки на цій посаді.

«Визначальними рисами Індустріалбанку є надійність та фінансова стабільність. Впродовж багатьох років ми дотримуємося зваженої політики ведення бізнесу і у цьому є значна заслуга Олександра Марковського. Переконаний, що його досвід в прогнозуванні та попередженні ризиків, а також професіоналізм та глибоке знання банківської справи сприятимуть реалізації стратегії розвитку банку», — прокоментував призначення Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку.

В Індустріалбанку Олександр Марковський працює з 1997 року, а його управлінський стаж — понад 23 роки. Олександр Вікторович є кандидатом економічних наук. Закінчив Запорізький Індустріальний інститут за спеціальністю «Промислова електроніка», а також Запорізький державний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит».


Довідка:
Індустріалбанк (м. Запоріжжя), заснований в 1990 році — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку 8 грудня 2017 року вкотре отримала підтвердження рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.
Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку налічує 104 відділення у 23 областях України, а кількість банкоматів зросла до 319 одиниць по всій Україні.

 

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!