hamburger button

Інформація про участь у ФГВФО

FGVFO

Індустріалбанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (дивіться свідоцтво нижче)- державної спеціалізованої організації, головне завдання якої – забезпечення захисту прав фізичних осіб (вкладників комерційних банків України), шляхом повернення втрат по депозитних вкладах за рахунок коштів Фонду.

13.04.2022 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб» № 2180-IX від 01.04.2022р.

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Детальну інформацію про систему гарантування депозитів та вкладів фізичних осіб в Україні Ви можете отримати за наступними реквізитами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 04053, м.Київ, вулиця Січових Стрільців 17, Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-105-800, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , сайт Фонду https://fg.gov.ua/.

Інформаційнна брошюра про ФГВФО, його місію та візію, цінності та завдання https://www.fg.gov.ua/storage/files/dgf-nasha-garantiya-vash-finansovij-spokij-05122023.pdf.

Свідоцтво учасника ФГВФО

 Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб  

Інформація про участь у ФГВФО

Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»

Посилання на сторінку сайту Фонду для вкладників.

Захист прав вкладників: https://www.fg.gov.ua/zakhist-prav-vkladnikiv

Відеоролик «Руслана про заощадження»

Відеоролик «Ваші вклади в банку захищені»

Відеоролик «Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені»

 

 

 

Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!