hamburger button

Індустріалбанк отримав нагороду від компанії Refinitiv

Stetsjuk s sait6 грудня 2019 року Індустріалбанк отримав нагороду від компанії Refinitiv, а саме Михайло Стецюк, Директор Департаменту фінансових ринків, став кращим трейдером, отримавши почесний знак «Best Trader» за активну діяльність на міжбанківському ринку України за підсумками 2019 року.  При прийнятті рішення щодо переможців беруться до уваги обсяги та кількість угод в сфері торгівлі іноземною валютою на міжбанківському валютному ринку, а також курси, які трейдер пропонує іншим контрагентам в торговій системі.

 «Наприкінці року Індустріалбанк продовжує збирати нагороди, і я дуже пишаюся тим, що не лише командні, але й ті, які вручаються особисто. Велика честь прийняти цю нагороду від шановного і авторитетного агентства. Саме такі нагороди підкреслюють рівень фахівців, які працюють в Індустріалбанку.   -  коментує Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку, -  Дуже пишаюся своєю командою, та бажаю нам ще більших перемог. Ми й надалі маємо намір відстоювати лідируючі позиції як на міжбанківському ринку, так і в цілому по продуктах та сервісах.  Від імені Банку висловлюю подяку Refinitiv за високу оцінку нашої діяльності. Адже Індустріалбанк наполегливо працює на різних рівнях, намагаючись створити максимально прозорі умови для отримання якісних сучасних фінансових послуг як приватними клієнтами, так і бізнесом».

Агентство Refinitiv (раніше - Thomson Reuters Financial & Risk) щорічно проводить нагородження кращих гравців ринку. На церемонії вручення були присутні James Cliffe, Manging Director Refinitiv EMA;  Antonio De Gregorio, Manging Director Refinitiv CEE & CIS;  Olga Protasenko, Refinitiv Account MRefinitivanager Ukraine.

 «Дуже пишаюся отриманою нагородою, для мене це визнання професійного рівня особисто та підтвердження звання лідера ринку для Індустріалбанку», - прокоментував Михайло Стецюк.

Refinitiv є глобальним постачальником даних та інфраструктури фінансових ринків.  Компанія була заснована в 2018 році.  Вона знаходиться у спільній власності Blackstone Group LP, що володіє 55%, і Thomson Reuters, що володіє 45%.  Річний обіг компанії становить 6 мільярдів доларів США, з більш ніж 40 000 компаній-клієнтів в 190 країнах.

Нагадаємо також, що в грудні 2019 року Індустріалбанк увійшов в ТОП-10 «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів», який проводиться Рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг» (Україна).

2 грудня 2019 року Індустріалбанк отримав нагороду «Банк року 2019» в номінації «Банк лідер за надійністю депозитів для юридичних осіб" в межах XI – Всеукраїнського конкурсу  «Банк року - 2019», організатором якого є міжнародний клуб "Банкиръ".


Довідка:
Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню (реєстраційний номер 36 у Державному реєстрі банків, ліцензія НБУ №126 від 12.10.2011). Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку підтверджена рейтингом незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов'язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 17 областях України. Банк входить в ТОП-10 «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів» рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг». Банк отримав нагороду "Банк року-2019"  номінації «Банк лідер за надійністю депозитів для юридичних осіб" в межах XI – Всеукраїнського конкурсу  «Банк року - 2019», організатором якого є міжнародний клуб "Банкиръ" За даними НБУ, прибуток банку за 9 місяців 2019 року склала 29,210 млн грн, а чистий процентний дохід - 245,794 млн грн.  Банк забезпечив приріст власного капіталу на 2,32% з початку року. 


Не знайшли необхідну інформацію?

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо найближчим часом!